مرور بر اساس

آپدیت شیائومی می ۹ اس ای (Xiaomi Mi 9 SE) را دریافت نکنید


گاهی اوقات آپدیت‌های OTA سبب ایجاد مشکل در دستگاه‌ها می شود. این بار به نظر می رسد که شیائومی دچار مشکل مذکور شده است. اگر عضو میان رده خانواده شیائومی می ۹ یا همان می ۹ اس ای (Mi 9 SE) را دارید، بهتر است آپدیت جدید ارایه شده آن برای تاریخ فعلی یعنی اوایل تیر ۹۸ را دریافت نکنید. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آپدیت شیائومی می ۹ اس ای

شیائومی می ۹ اس ای

شیائومی می ۹ اس ای

طبق گزارش‌های منتشر شده برخی از گوشی‌های Mi 9 SE پس از نصب آخرین آپدیت OTA، از کار می‌افتند. خبر بد اینکه هنوز انتشار این آپدیت متوقف نشده است و شانس اینکه کار دست شما هم بدهد وجود دارد.

هرچند علت یا شدت فراگیر بودن آن مشخص نیست، اما گزارش‌هایی وجود دارد که برخی از گوشی‌های Mi 9 SE شیائومی با نصب آخرین آپدیت OTA که توسط خود گوشی قابل دریافت است، بریک (Brick) می‌شوند. بنابراین در حال حاضر بهترین کار ممکن پرهیز از نصب این آپدیت است. اولین گزارش‌ها از بریک شدن Mi 9 SE به چهار روز پیش باز می‌گردد اما هنوز شیائومی اقدام به توقف این آپدیت یا حل مشکلات آن نکرده است. بدتر اینکه فعلاً هیچ گونه راهکار رسمی برای آنبریک کردن گوشی Mi 9 SE شیائومی وجود ندارد که غالباً در بازار کشور بدون گارانتی عرضه شده‌اند.

بر پایه گزارش‌ها دست کم فیرم ویر MIUI 10.3.1.0 که برای بازار اروپا منتشر شده باعث این مشکل می‌شود. ظاهراً آنهایی که ROM گلوبال را فلش زده‌اند مصون هستند و این مشکل متوجه گوشی‌هایی است که از اروپا خریداری شده‌اند. در هر صورت بهتر است در نصب جدیدترین آپدیت احتیاط کنید.

شما شیائومی می ۹ اس ای دارید؟ این آپدیت را دریافت کرده اید؟Source link